گروه صنایع معدنی فولاد
 
شرکت فولاد مبارکه و توان آور آسیا ۷۰ درصد نیاز کشور به ورق قلع اندود را تامین می‌کنند
گروه صنایع معدنی >فولاد - محمدعلی زمانی، رئیس واحد پشتیبانی فنی مشتریان فولاد مبارکه در حاشیه نمایشگاه آگروفود گفت: شرکت فولاد مبارکه در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰ مشتری فعال ورق قلع اندود دارد. مجموع تولید فولاد مبارکه و شرکت توان آور آسیا ۶۰ تا ۷۰ درصد نیاز کشور را تامین می‌کند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدعلی زمانی، رئیس واحد پشتیبانی فنی مشتریان فولاد مبارکه در حاشیه نمایشگاه آگروفود مطرح کرد: واحد پشتیبانی اولین بخشی به شمار می‌رود که ارتباط با مشتری به صورت حضوری در آن شکل می‌گیرد. شرکت‌هایی که تمایل دارند در حوزه محصولات قلع اندود از فولاد مبارکه محصول خریداری کنند می‌توانند از طریق این واحد با شرکت ارتباط بگیرند.

وی افزود: در نمایشگاه آگروفود ضمن بازدید مشتریان از توانمندی‌های فولاد مبارکه در حوزه تولید ورق قلع اندود مورد استفاده در صنایع غذایی، ظرفیت‌سنجی مشتریان در راستای فهم نیاز مشتری و تولید محصول مطابق با تناژ موردنظر آنها انجام شد. برای مثال یک مشتری ممکن است سالیانه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ تن بسته ورق قلع اندود مصرف و این نیاز را از طریق خرید از بورس کالا تأمین کند. مسئولیت دیگر ما ارائه مشاوره‌های فنی و بررسی درخواست‌های مشتریان است.

زمانی تصریح کرد: تقریباً انتخاب تمامی صنایع بسته‌بندی کشور که از بسته‌بندی فلزی استفاده می‌کنند، ورق قلع اندود است. شرکت فولاد مبارکه در حال حاضر نزدیک به ۱۰۰ مشتری فعال ورق قلع اندود دارد که اغلب آنها مشتریانی هستند که قوطی‌های فلزی اعم از قوطی رب یا کنسرو و… را تولید می‌کنند.

رئیس واحد پشتیبانی فنی مشتریان فولاد مبارکه در پایان اظهار کرد: ورق قلع اندود به واسطه تولید در ضخامت کم و به دلیل قلع می‌تواند از لحاظ بهداشتی انتخاب خوبی برای صنایع غذایی باشد. ما در شرکت فولاد مبارکه سالیانه حدود ۱۰۰ هزار تن ورق قلع اندود تولید می‌کنیم که تقریباً یک سوم نیاز کشور را تأمین می‌کند که با کمک شرکت توان آور آسیا بالغ بر ۶۰ تا ۷۰ درصد نیاز کشور را تأمین کند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۹:۲۳
کد مطلب: 72817
 
مرجع : ایراسین