گروه صنایع معدنی فولاد
 
فعل خواستن در فولاد اکسین خوزستان صرف شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - نگاهی به دستاوردهای فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۲؛از رشد ۱۰۰ درصدی سودآوری تا عنوان صادر کننده نمونه کشور
به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تحقق شعار "مهار تورم و رشد تولید" از ابتدای سال ۱۴۰۲ کمر همت بر رسیدن به این اهداف بست.

در همین راستا با همت متخصصان و جوانان بومی خود افزایش تولید را سر لوحه اقدامات خود قرار داد به گونه ای که در زمان کمی به رکورد فروش ۷۸ هزار تن ورق فولادی در یکماه رسید و موفق به ثبت ۴۰ روز بدون توقف در خط تولید خود شد.

در سال ۱۴۰۲ فولاد اکسین خوزستان با برنامه ریزی دقیق، موفق به رسیدن به رشد ۶۹ درصدی درآمد و رشد ۱۰۰ درصدی سودآوری نسبت به کل سال ۱۴۰۱ شد که این افتخارات سبب شد در بیست و ششمین همايش شرکت های برتر ایران، نشان صادر کننده نمونه کشور را از آن خود کند.

کسب نشان سطح تقدیرنامه چهار ستاره در جشنواره ملی تعالی سازمانی، کسب عنوان واحد برتر تحقیق و توسعه استان خوزستان و معرفی مهندس محمدی مدیر عامل شرکت به عنوان‌ مدیر برگزیده جهادی کشور از دیگر افتخارات و دستاوردهای شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۱۴۰۲ می باشد.
با اتکا به اراده الهی و با همت و عزم موجود در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان،امید است شاهد تداوم افتخارآفرینی ها و تلاش برای تحقق شعار سال ۱۴۰۳ (جهش تولید با مشارکت مردم) باشیم.

تاریخ انتشار : جمعه ۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۱۶
کد مطلب: 71886
 
مرجع : فولاد اکسین خوزستان