گروه معادن مس
 
سه اولویت مهم عظمایی در مجتمع مس سونگون
گروه معادن >مس - مدیر جدید مجتمع مس سونگون گفت: در سونگون سه برنامه را دنبال خواهم کرد که امیدوارم با پشتکاری مدیرعامل محترم شرکت مس و همکاران به سرانجام برسانیم.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد جعفر عظمایی گفت: بر سنگینی مسئولیتی که امروز بر دوش بنده گذاشته شده کاملا واقف هستم و دلخوش هستم به مدد الهی و پشتکاری دوستان که کمک کار بنده در اجرای برنامه ها و پروژه های مجتمع مس سونگون خواهد بود.

وی به اهمیت مجتمع مس سونگون در اقتصاد استان اشاره کرد و گفت: کل ارزش پروژه های صنعتی که در سطح استان اجرا می شود و بالغ بر ۲۸۰۰ پروژه می باشد حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان می باشد در حالی که در مجتمع مس سونگون این میزان بیش از ۶۴ هزار میلیارد تومان است.
بانک آینده

مدیر مجتمع مس سونگون به سه اولویت خود در سونگون اشاره کرد و گفت: برنامه اول بنده مختص پیگیری و اجرای سریع و بموقع پروژه های مجتمع است که خوشبختانه مورد تاکید مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران است.

برنامه دوم تشکیل شرکت مس سونگون آذربایجان است که مطالبه آحاد مردم استان آذربایجان شرقی و مسئولان ارشد استانی است که امیدوارم با مساعدت مدیرعامل محترم و همراهی مسئولان این مهم را اجرایی کنیم و شرکت تشکیل شده را تکامل یابیم. موضوع سومی که از برنامه های بنده است پیگیری و تکمیل طرح هایی است که در سفر ریاست جمهوری به استان تصویب شده و از مطالبات مردم منطقه می باشد که امید دارم این موارد را نیز با کمک کاری مدیرعامل محترم شرکت ملی مس و تلاش همکاران به سر انجام برسانیم.

دکتر عظمایی در پایان ضمن تشکر از زحمات مدیران قبلی و دکتر عباسزاده در مجتمع مس سونگون گفت: جا دارد از اعتماد مقام عالی وزارت صمت، دکتر رحمتی استاندار محترم آذربایجان‌شرقی، دکتر خرمی شاد مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران کمال تشکر و قدردانی را دارم که امیدواریم پاسخی مناسب به این اعتماد بدهم.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۸
کد مطلب: 71845
 
مرجع : شهر بورس