گروه معادن سنگ آهن
 
گندله عنوان پرفروش ترین محصول معدنی و صنعتی گهر زمین را به نام خود زد؛
حال خوش "کگهر" بعد از فرازونشیب‌های مقدار فروش
گروه معادن >سنگ آهن - معدنی و صنعتی گهر زمین در دی ماه از فروش یک‌میلیون و ۳۰۳ هزارتن محصولات تولیدی خود به درآمد ۵ هزار و ۶۵ میلیارد تومانی دست‌یافت.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی ماه سال جاری مجموع مقدار فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره را برابر با یک‌میلیون ۳۰۳ هزارتن اعلام کرد، "کگل" محصولاتی که در نخستین ماه از سال جاری به فروش رساند مربوط به فروش در بازار داخلی بود.


محصولاتی که "کگهر" در دی ماه موفق به فروش آن‌ها شد شامل گندله بورس کالا، کنسانتره بورس کالا، سنگ آهن دانه بندی شده و کلوخه سنگ آهن در بازار داخلی بود که به فروش رسید. محصول "گندله" بیشترین مقدار فروش را در این دوره به خود اختصاص داد و پس‌ازآن نیز کلوخه سنگ‌آهن عمده‌ترین مقدار فروش را با ۲۵۹ هزارتن به نام خود زد.

روند مقدار فروش ماهانه "کگهر"

معدنی و صنعتی گهر زمین در دی ماه از فروش یک‌میلیون و ۳۰۳ هزارتن محصولات تولیدی خود به درآمد ۵ هزار و ۶۵ میلیارد تومانی دست‌یافت، مقدار فروش ماهانه این شرکت معدنی در دوره مشابه سال گذشته برابر با ۸۸۳ هزارتن به ثبت رسید که اکنون شاهد رشد ۱۷۹ درصدی مقدار فروش در یک سال گذشته بوده‌ایم، گفتنی است که در دی ماه مقدار فروش "کگهر" ۴۸ درصد نسبت به آذرماه افزایش داشته است.


همان‌طور که در متن فوق گفته شد پرفروش‌ترین محصول معدنی و صنعتی گهر زمین در دی ماه که مورد تقاضای مشتریان قرار گرفت مربوط به «گندله» با ۷۵۳ هزارتن بود که در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت، این محصول ۵۸ درصد از مقدار فروش ماهانه را در نخستین ماه از سال جاری به خود اختصاص داد، "کگل" از فروش ۷۵۳ هزارتن «گندله» در بورس کالا ۳ هزار و ۶۵۵ میلیارد تومان درآمدزایی داشت.

شرکت معدنی و صنعتی گهر زمین در دی ماه سال جاری ۳ میلیون و ۹۵ هزارتن از محصولات «کلوخه سنگ‌آهن، کنسانتره سنگ‌آهن، سنگ‌آهن دانه‌بندی شده، گندله» را تولید کرد که بیشترین سهم تولید را در این دوره ماهانه کلوخه سنگ‌آهن با یک میلیون و ۶۷ هزارتن به خود اختصاص داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۱
کد مطلب: 71282
 
مرجع : بورس نیوز