گروه صنایع معدنی فولاد
 
پیام تبریک دکتر رضا طاهری ریاست هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان به مناسبت راه اندازی زمزم ۳ مقارن با طلیعه انقلاب اسلامی
 
به گزارش ماین نیوز، پیام تبریک دکتر رضا طاهری ریاست هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان به مناسبت راه اندازی زمزم ۳ مقارن با طلیعه انقلاب اسلامی:

بسم الله الرحمن الرحیم

راه‌اندازی بزرگترین مگامدول آهن اسفنجی کشور در شرکت فولاد خوزستان یعنی باور به توان ایرانی، یعنی صرف کردن فعل خواستن. دستیابی به چنین موفقیت بزرگ هم‌زمان با مبعث پیامبر مهربانی و ایام‌الله دهه‌ی فجر، بهار در بهار پرثمری را فولاد خوزستان رقم زد.

بدون شک در شرایطی که فشارهای اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دسترسی به فناوری روز دنیا را سخت کرده بود، هیچ نیرویی جز اراده و تلاش جهادگونه در کنار اعتماد به دانش فنی جوانان ایران اسلامی، نمی‌توانست چنین موفقیتی را رقم بزند.

بر خود می‌بالیم در آستانه چهل و پنجمین بهار آزادی، فولادمردان خوزستان یکبار دیگر ثابت کردند در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ثابت‌قدم هستند.

یقیناً کسب این افتخار سترگ، حاصل به ثمر نشستن چندین سال تلاش بی‌وقفه و مرهون مديريت مدبرانه مدیرعامل، همدلی و مسئولیت‌پذیری تلاشگران معاونت طرح و توسعه شرکت و سایر کارکنان است. بر خود واجب می‌دانم مراتب قدردانی و قدرشناسی خود را به محضر شما افتخارآفرینان اعلام نمایم. امیدوارم روزهای پیش‌رو آكنده از امید و تلاش برای دستیابی به دستاوردهای افتخار‌آفرين در عرصه‌های مختلف تولید باشد.

رضا طاهری
رئیس هیات‌مدیره فولاد خوزستان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۷
کد مطلب: 71277
 
مرجع : فولاد خوزستان