گروه معادن سنگ آهن
 
«کنسانتره آهن (خشک)» درآمدزاترین محصول "کچاد" نام گرفت؛
دی ماه، پایانی بر روند کاهشی درآمدهای "کچاد"
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تا پایان دی ماه سال جاری از فروش محصولات خود در بازار صادراتی به درآمد یک هزار و ۵۶۵ میلیارد تومانی رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش فعالیت ماهانه خود در دی ماه سال جاری میزان درآمدی که از فروش «آهن اسفنجی، کنسانتره آهن (خشک)، فولاد، عرضه برق تولیدی (نیروگاه)، آپاتیت و گندله» به ثبت رساند برابر با مبلغ ۴ هزار و ۵۹۲ میلیارد تومان بود.

"کچاد" از ابتدای سال مالی تا پایان دی ماه سال جاری میزان درآمد تجمیعی که از فروش محصولات شناسایی کرد بالغ‌بر ۴۶ هزار و ۴۲۹ میلیارد تومان بود، این شرکت معدنی عمده‌ترین درآمدزایی را در این دوره ۱۰ ماه از فروش محصولان در بازار داخل کشور به دست آورد.


شرکت معدنی و صنعتی چادرملو میزان درآمد ماهانه‌ای که در دهمین ماه سپری‌شده از سال مالی به ثبت رساند مربوط به فروش محصولات در بازار داخل کشور بود و همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده "کچاد" از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۱۹ هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان بود.

درآمدی ماهانه‌ای که "کچاد" در دی ماه به ثبت رساند در مقایسه با ماه گذشته شاهد افزایش درآمد ۴ درصدی بود، به‌گونه‌ای که از مبلغ ۴ هزار و ۴۰۳ میلیارد تومانی به ۴ هزار و ۵۹۲ میلیارد تومان رسید، همان‌طور که در نمودار ذیل مشاهده می‌کنید شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از ۲ ماه کاهش درآمدزایی در آغاز فصل زمستان، این روند تا پایان داد.


"کچاد" بیشترین درآمدزایی خود در این دوره ماهانه را از فروش «کنسانتره آهن (خشک)» با مبلغ ۲ هزار و ۶۶ میلیارد تومان به دست آورد، نرخ فروش این محصول در دی ماه بالغ‌بر ۳ میلیون ۸۶۳ تومان در ازای هر تن به ثبت رسید که در مقایسه با ماه گذشته کاهش ناچیزی را به همراه داشت.

دیگر محصول درآمدزای شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دی ماه متعلق به «فولاد» با مبلغ یک هزار و ۹۴۴ میلیارد تومان بود که در بازار داخل کشور مورد معامله قرار گرفت و نرخ فروش این محصول نیز نزدیک به ۲ درصد افزایش پیدا کرد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تا پایان دی ماه سال جاری از فروش محصولات خود در بازار صادراتی به درآمد یک هزار و ۵۶۵ میلیارد تومانی رسید، مبلغ به ثبت رسیده در بازار خارجی از فروش تک محصول "فولاد" به دست آمد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب: 71235
 
مرجع : بورس نیوز