گروه معادن سنگ آهن
 
جذب نخبگان توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در قالب امریه سربازی
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در راستای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه تهران از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در قالب جذب امریه بهره می گیرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در تابستان امسال، تفاهمنامه ای برای تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه بین شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و دانشگاه تهران به امضا رسید که در قالب این تفاهمنامه شرایط پذیرش و جذب نخبگان علمی برای گذراندن دوران سربازی تسهیل می شود.

اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران با اخذ مجوز به کارگیری تعداد محدودی نیروی امریه،به جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری (غیر پزشکی) جهت اعزام در اردیبهشت سال ۱۴۰۳ اقدام کرده است که یکی از نقاط جذب نخبه شهرستان بافق و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران است.

جذب نیرو تنها از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی و علامه طباطبائی در رشته‌های مورد نیاز صورت می‌پذیرد و شهرستان بافق یک نفر مهندسی معدن اکتشاف و استخراج، یک نفر مهندسی برق الکترونیک _ قدرت ، یک نفر مهندسی مکانیک طراحی کاربردی و ساخت و تولید ، دو نفر مهندسی صنایع و یک نفر مهندسی کامپیوتر در قالب جذب امریه پذیرش خواهد کرد.

🔴متقاضیان جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط به لینک زیر مراجعه نمایند.

Hrm.ut.ac.ir
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 71204
 
مرجع : مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران