گروه معادن مس
 
در بین 500 شرکت بزرگ کشور
ملی مس در ۳ شاخص رتبه نخست را کسب کرد
مس در جمع برترین های بزرگ کشور قرار گرفت
گروه معادن >مس - شرکت ملی صنایع مس ایران با کسب رتبه ششم از نظر "شاخص ارزش افزوده" ، رتبه اول از نظر "شاخص فروش"، رتبه اول از نظر "بهره وری کل عوامل" و رتبه اول از نظر "شاخص بازده فروش" در بین 500 شرکت بزرگ کشور موفق به دریافت لوح تقدیر این همایش شد.
 
به گزارش ماین نیوز، بیست و ششمین همایش شرکت های برتر ایران، صبح امروز 2 بهمن ماه، با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت، وزیر اقتصاد، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، مقامات اقتصادی و صنعتی کشور، مدیران شرکت‌های برتر ایران، صاحب نظران اقتصادی و صنعتی و اصحاب رسانه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما، برگزار شد.

در این همایش، ضمن اعلام مهم‌ترین نتایج رتبه‌‎بندی 500 شرکت بزرگ کشور و ارائه گزارشی از وضعیت رشته‌های مختلف کسب و کار، از شرکت‌های پیشروی منتخب بر اساس روند رشد چهارساله اخیر، تقدیر به عمل آمد.

بر اساس گزارش گروه کارشناسی رتبه‌بندی IMI-100و بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از رتبه‌بندی سال 1402، از میان 500 شرکت بزرگ کشور، شرکت ملی صنایع مس ایران، در این همایش، موفق به کسب رتبه ششم از نظر شاخص ارزش افزوده ، رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات غیر آهنی، رتبه اول از نظر بهره وری کل عوامل در گروه فلزات غیر آهنی و رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در گروه فلزات غیر آهنی در بین 500 شرکت بزرگ کشور شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب: 71002
 
مرجع : مس‌پرس