گروه معادن سنگ آهن
 
به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران صورت می گیرد؛
برگزاری مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور در بافق
گروه معادن >سنگ آهن - شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور (ایمپاسکو) به میزبانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ۱۵ تا ۱۷ آبان ماه در شهرستان بافق برگزار می شود.
 
به گزارش ماین نیوز، شانزدهمین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان صنایع و معادن کشور هر سال با هدف سنجش آمادگی آتش نشانان، ارزیابی میزان آمادگی آنها، ایجاد هم افزایی و کسب تجربه، بالابردن توانایی کار با تجهیزات روز، ایجاد روحیه نشاط و همکاری تیمی در وضعیت های اضطراری و ... با حضور تیم هایی از معادن سراسر کشور برگزار می شود.

امسال نیز در این مسابقات از ۳۵ تیم از ۱۴ استان و ۲۶ شهرستان دعوت به عمل آمد که از این تعداد ۳۰ تیم با حضور۲۴۰ شرکت کننده مجوز حضور در مسابقات را کسب کردند و در دو بخش تئوری و چهار ماده عملیاتی با هم به رقابت می پردازند.

همچنین به اخلاق حرفه‌ای و همکاری تیمی در این مسابقات امتیاز ویژه داده خواهد شد و یک تیم به عنوان تیم اخلاق در مراسم اختتامیه معرفی می‌شود.

گفتنی است اولین دوره مسابقات علمی_عملیاتی آتش نشانان ایمپاسکو در سال ۸۴ برگزار شد و دو سال به دلیل کرونا از برگزاری مسابقات خودداری کردند و امسال نیز شانزدهمین دوره در شهرستان بافق برگزار می شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 69747
 
مرجع : مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران