گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
بازدید میدانی دکتر شه بخش مدیر عامل شرکت آلومینای ایران از پروژه های در حال اجرا و حضور در جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - بازدید جناب دکتر شه بخش مدیر عامل محترم به همراه تعدادی از معاونین، مدیران و کارشناسان محترم شرکت در ابتدای روز کاری دوشنبه مورخ 20 شهریورماه از واحدهای مختلف مجتمع انجام گردید.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر شه بخش مدیر عامل شرکت آلومینای ایران قبل از برگزاری جلسه شورای معاونین و مدیران، از پروژه های توسعه ای در حال انجام همچون فیلتر پرس گل قرمز و فیلتر پرس نمک و نیز پروژه گابیون بندی در جوار مجتمع بازدید نمودند و در فرایند بازدید از روند پیشرفت پروژه ها و موانع و مشکلات احتمالی پیش رو توسط مدیران و کارشناسان حاضر مطلع و توصیه های لازم را جهت بهبود امور بیان نمودند.

در ادامه پس از بازدید؛ جلسه شورای معاونین و مدیران با حضور دکتر شه بخش مدیر عامل شرکت در محل سالن کنفرانس برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای مهندس رنجبر مدیر فرایند تولید شرکت نسبت به تشریح وضعیت واحد سود و تبخیر و نمک زدایی یکی از واحدهای مهم مجتمع پرداختند و پس از آن تعدادی از معاونین و مدیران حاضر در جلسه دیدگاههای خود را در خصوص ادامه روند تولید، رفع مشکلات موجود و ارائه راهکارهای مناسب در این خصوص با هدف دستیابی و تحقق رشد تولید بیان نمودند.
آقای مهندس میرزاجانی مدیر HSE شرکت نیز یکی دیگر از مدیران حاضر در جلسه مواردی از اقدامات انجام شده و مورد نیاز در خصوص ضایعات، دسته بندی و جمع آوری آنها و نیز راهکارهایی جهت بهبود این حوزه ارائه نمودند. در ادامه مدیر HSE شرکت با توجه به ضرورت و اهمیت نقش HSE و رعایت الزامات HSE در جهت صیانت از منابع انسانی و فرهنگ سازی ایمنی  مواردی را بیان نمودند.

دکتر شه بخش در خلال جلسه راهکارهای اصلاحی و توصیه های لازم همچون: اهمیت رعایت الزامات ایمنی و تلاش در جهت نهادینه نمودن و فرهنگ سازی ایمنی، استفاده بهینه از انرژی و تلاش در جهت مصرف بهینه آن، همکاری، مسئولیت پذیری و احساس مسئولیت بیشتر در جهت رفع مشکلات، برنامه ریزی دقیق در جهت تقویت و رفع مشکلات منابع انسانی و ... را بیان نمودند.

ایشان با اشاره بر ساختار معاونتی و مسئولیت و نقش هر معاونت، بر اهمیت، توجه و رفع نواقص حوزه مربوطه تاکید نمودند و در پایان جلسه توصیه نمودند مسئولیت پذیری از نکاتی است که باید اهمیت داده شود و می باید همه پرسنل نسبت به رفع مشکلات و موانع تولید حساس بوده و در جهت رشد تولید همت و تلاش مضاعف و همکاری لازم را با همدیگر داشته باشند. و این همت و تلاش مضاعف و همکاری در راه اندازی پروژه های توسعه ای همچون پروژه هیدارت های ویژه اهمیت دوچندانی دارد تا در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این پروژه بزرگ که از لحاظ تولید ارزش و اقتصادی برای شرکت با اهمیت است باشیم.

در پایان جلسه نیز از آقای حسین آقایی دارنده مدال برنز در رشته جوشکاری با CO2 و آقای کاوه رضوانی کسب رتبه پنجم طراحی با نرم افزار CATIA از همکاران شرکت کننده و افتخار آفرین در مسابقات ملی مهارت کارگران کشور با حضور مدیر عامل و سایر معاونین و مدیران حاضر در جلسه تجلیل و تقدیر لازم بعمل آمد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب: 68624
 
مرجع : روابط عمومی شرکت آلومینای ایران