گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
ماشین آلات صنعتی در شرف پیر شدن هستند
گروه تجهيزات و ماشين آلات - معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: بیش از ۱۵ هزار ماشین آلات و تجهیزات بالای ۲۰ سال دارند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد موسوی، معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، که در محل سالن اجتماعات صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری، با بیان اینکه در معادن حدود ۱۵ هزار ماشین آلات و تجهیزات بالای ۲۰ سال عمر داریم، گفت: تحرکی توسط همکاران اتفاق افتاد که باعث شد سال گذشته ۵۳ میلیارد دلار صادرات صنعتی در کشور اتفاق بیافتد.

وی با اشاره به اینکه تولیدات ماشین آلات معدنی سال گذشته صد در صد افزایش داشته است، افزود: سه هزار و پانصد ماشین آلات معدنی تولید شده است و در حوزه تراکتور بالای ۴۰ درصد رشد در تولید تراکتور اتفاق افتاده است.

موسوی با بیان اینکه مسؤولین باید جایگاه استان خود را بشناسند، تصریح کرد: استان البرز یکی از صنعتی‌ترین نقاط کشور است و باید از ظرفیت و پتانسیل آن استفاده کرد‌.

وی با اشاره به اینکه برای رسیدن به اهداف باید برنامه ‌ریزی داشته باشید، گفت: اتاق فکری راه اندازی کنید و برای رسیدن به اهداف بزرگ برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

موسوی افزود: در راستای کار خود همدلی داشته باشید و در کنار همدیگر به موفقیت و اهداف خود برسید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب: 67785
 
مرجع : خبرگزاری فارس