گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
فراخوان
شرکت‌های توانمند در اجرای پروژه بومی سازی و ساخت دامپ‌تراک معدنی شناسایی می‌شوند
گروه تجهيزات و ماشين آلات - شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان توانمند جهت مشارکت در پروژه بومی‎سازی و ساخت دامپ‌تراکمعدنی 150 تن (135 تن متریک) و سیستم رانش الکترومکانیکال AC-ACدعوت به همکاری می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، با توجه به بهره‌مندی ایران از معادن پرشمار، فرصت‌ها و پتانسیل‌های چشمگیری برای سرمایه‌گذاری در جهت توسعه تجهیزات و ماشین‌آلات حوزه معدن در کشور وجود دارد. دامپ‌تراک (Dump Truck) یکی از ماشین‌آلات سنگین پرکاربرد در معادن کشور است که در حال حاضر تامین آن ارزبری قابل‌توجهی را برای کشور ایجاد کرده است.

از‌ این رو، مرکز راهبری ستادهای ویژه توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور توانمند دعوت می‌کند تا به ‌منظور مشارکت در بومی‌سازی و ساخت دامپ‌تراک معدنی 150 تن (135 تن متریک) و سیستم رانش الکترومکانیکال AC-AC اقدام کنند.

شرکت‌ها و هسته‌های فناور علاقه‌مند به مشارکت در این پروژه ملی می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 02183532314 تماس بگیرند یا به این لینک مراجعه کنند. حداکثر مهلت ارسال کاربرگ مشارکت در پروژه تا 15 مردادماه 1402 اعلام شده است.


تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب: 67734
 
مرجع : مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری