گروه معادن مس
 
مس فروش مدیرعامل شرکت مس کرمان شد
گروه معادن >مس - گام دیگری در راستای تشکیل هلدینگ مس با معرفی هیات مدیره شرکت مس کرمان برداشته شد.
به گزارش ماين نيوز، در مراسمی که در مجموعه فرهنگی هنری آزادی مس سرچشمه برگزار شد، مهندس احمد مرادعلیزاده، محمدرضا مس فروش را به عنوان مدیرعامل شرکت مس کرمان معرفی کرد.

همچنین مهندس مرادعلیزاده، محمود خاقانی، عطاء الله شریفیان، محمدرضا مس فروش و وحید سلطانی به‌عنوان اعضای هیات مدیره این شرکت معرفی شدند.

در این مراسم که ائمه جمعه شهرستان‌های رفسنجان و پاریز، معاونین، مدیران، رؤسا و سرپرستان مجتمع مس سرچشمه و شهربابک حضور داشتند، مرادعلیزاده هدف از تشکیل شرکت مس استان را تمرکززدائی در شرکت ملی مس دانست و گفت: با متمرکز شدن فعالیت‌های مالی و اقتصادی در سطح استان ظرفیت استان برای توسعه واشتغال بالا خواهد رفت و مدیران این شرکت‌ها در برابر وظائف اقتصادی و اجتماعی خود مسئول هستند.

گفتنی است گام نخست برای تشکیل هلدینگ مس بهمن سال گذشته با تشکیل شرکت مس آذربایجان برداشته شده بود.

شرکت مس برای تشکیل هلدینگ که خواسته دولت و مجلس بود با ایجاد تعهد سازمانی قوی و منسجم اولین قدم خود را در این مسیر برداشت.

اجرا و دستیابی به این برنامه از پیش تعیین شده، نیازمند یکسری مطالعات علمی و فنی و بررسی دقیق وضعیت و شرایط حاکم در جامعه بود که با بکارگیری و استفاده از نیروهای توانمند شرکت تمام جوانب کاری به صورت موشکافانه مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت.

این کار به منظور کنترل دقیق درآمدها و هزینه‌های واحدها و تفویض اختیار و مسئولیتها به مدیران واحدهای تولیدی اتخاذ شده است و شرکت مس نیزعمدتا کار سیاست گذاری و توسعه و برنامه ریزی های توسعه‌ای را انجام خواهد داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۷
کد مطلب: 6505
 
مرجع : مس پرس