گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل شرکت:
فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: بر اساس رویه های قانونی طی شده فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد.
 
به گزارش ماین نیوز، علی محمدی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هرگونه ادعا و یا ابهام مبنی بر ادغام این واحد تولیدی با دیگر شرکت های صنعتی دیگر درست نیست و بر اساس رویه های قانونی طی شده فولاد اکسین خوزستان با هیچ شرکت صنعتی دیگری ادغام نخواهد شد.

وی افزود: فولاد اکسین همواره در کنار دیگر صنایع بالادستی، تکمیل زنجیره صنعت فولاد کشور و کمک به رشد اقتصاد داخلی را در دستور کار دارد.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: بر اساس فرآیندهای حقوقی طی شده، بحث ادغام و یا واگذاری فولاد اکسین در دولت سیزدهم منتفی شده است تا در چارچوب سهامداری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و گروه ملی صنعتی فولاد ایران شاهد تکمیل پرشتاب زنجیره صنعت فولاد کشور و همچنین رفع نیازهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دریایی باشیم.

محمدی ادامه داد: این شرکت با استفاده از فناوری خاص در صنعت فولاد کشور طی سال‌های گذشته تاکنون، تمرکز خود را بر تولید "ورق‌های فولادی عریض و استحکام بالا" قرار داده است.

محمدی عنوان کرد: فولاد اکسین خوزستان از توان متخصصان ایرانی برخوردار است و از این ظرفیت بیش از پیش برای نقش آفرینی بهتر در اجرایی شدن چشم اندازهای تعریف شده نظام جمهوری اسلامی استفاده خواهد شد.

مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان با اشاره به سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، گفت: با پیگیری‌های انجام شده هم‌اکنون تولیدات این شرکت در ردیف محصولات دانش‌بنیان کشور قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹
کد مطلب: 65016
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا