گروه صنایع معدنی فولاد
 
رکورد شکنی تولید سالانه به صورت همزمان در سه کارخانه سیمیدکو
به گزارش ماین نیوز، فولاد مردان شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) روز گذشته موفق به عبور از رکورد تولید سالانه به صورت همزمان در سه کارخانه این شرکت شدند.

محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت سیمیدکو اظهار داشت: کارخانه سنگ شکن و خردایش سنگ سیمیدکو با عبور از میزان ۴.۳۹۶.۹۳۴ تن تولید رکورد قبل تولید سالانه در این شرکت به میزان ۴.۳۳۹.۰۰۰ تن را جابجا کرد. در کارخانه کنسانتره سازی با عبور از ظرفیت اسمی کارخانه و رکورد سال های گذشته به میزان ۲.۵۱۶.۶۶۱ تن به رکورد جدید ۲.۵۱۸.۴۴۷ تن دست پیدا کرده ایم.


وی گفت: همچنین کارخانه فیلتراسیون و آبگیری از باطله سیمیدکو در دومین سال بهره برداری از آن با عبور از ظرفیت اسمی دو میلیون متر مکعبی به رکورد ۲.۱۸۱.۸۰۷ متر مکعبی احیا و بازچرخانی آب دست یافته است.

مدنی فر مدیرعامل سیمیدکو با تبریک به فولاد مردان این شرکت گفت: این موفقیت ارزشمند در حالی حاصل شد که همکاران تلاشگر ما با وجود تحمیل قطعی های مکرر و محدودیت های شدید تامین انرژی با تعطیلی های چند ماهه در تولید مواجه بودند.

مدنی فر کسب رکورد تولید سالانه به صورت همزمان در یک روز در این مجتمع صنعتی و معدنی را در نوع خود بی نظیر توصیف کرد و افزود: این موفقیت ارزشمند حاصل همت و تلاش شبانه روزی همه همکاران در بخش های مختلف تولیدی و ستادی بود که با همدلی و اراده پولادین تلاشگران عرصه تولید همراه شد.

گزارش خبرنگار ما حاکی است،‌ شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) از شرکت های تابعه گروه فولاد خوزستان است که در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف استان خراسان رضوی به تولید محصولات اولیه زنجیره فولاد مشغول است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب: 64995