گروه صنایع معدنی فولاد
 
در راستای حفاظت از محیط زیست
پروژه تجهیز و راه اندازی سایت تفکیک مکانیزه پسماندهای عمومی ذوب آهن اصفهان افتتاح شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - آیین افتتاح پروژه تجهیز و راه اندازی سایت تفکیک مکانیزه پسماندهای عمومی ذوب آهن اصفهان با هدف حفظ محیط زیست به عنوان امانت آیندگان و همچنین جدا سازی اقلام قابل بازیافت در شرکت با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)، امیرحسین نادری مدیرعامل هلدینگ صدرتامین، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و جمعی از مسئولین شرکت سه شنبه بیست و سوم اسفندماه برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، موسی سلیمانی مدیر امور شهری و پسماند ذوب آهن اصفهان در حاشیه این افتتاح به خبرنگار ما گفت : این پروژه از طریق یک برنامه ریزی جامع و کار مطالعاتی در این مدیریت به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع و از طریق بهره گیری از منابع داخلی و رعایت الزامات زیست محیطی بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح پایلوت سایت تفکیک پسماندهای عمومی، هفتم مهرماه سال جاری در ذوب آهن اصفهان کلید خورد و اوایل بهمن ماه نیز به پایان رسید.

وی افزود : پس از طی مراحل تحقیقاتی و بررسی های میدانی و بازدید از مراکز تفکیک پسماند در استان، اجرایی شدن این پروژه مکانیزه از طریق بهره گیری از منابع داخلی و بدون صرف هیچ گونه هزینه ای در ذوب آهن اصفهان در دستور کار قرار گرفت.

مدیر امور شهری و پسماند ذوب آهن اصفهان تصریح کرد : جمع آوری و انتقال این پسماندها به سایت تفکیک به همت پرسنل این مدیریت انجام گرفته و سپس تفکیک و پردازش می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : برخی از تجهیزاتی که به نوعی در سطح شرکت بلا استفاده بودند، بازسازی شده و در این پروژه زیست محیطی مورد استفاده قرار گرفتند.

سلیمانی در پایان از همکاری معاونت بهره برداری و مدیریت های نت مکانیک و آگلومراسیون که در راستای اجرایی شدن این پروژه همکاری داشتند، تشکر و قدردانی نمود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب: 64992
 
مرجع : سایت ذوب آهن اصفهان