گروه معادن سرب و روی
 
مزایده پسماند ۱۰ میلیون تنی شهرک تخصصی روی زنجان آغاز شد
گروه معادن >سرب و روی - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای شهرک تخصصی روی زنجان به میزان ۱۰ میلیون تن در سامانه ستاد بارگذاری و آغاز شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مجید گلشنی روز دوشنبه در جلسه بارگذاری اسناد مزایده مدیریت برداشت و فروش پسماندهای روی، افزود: این موضوع که در استان حدود یک دهه بلاتکلیف مانده بود با تلاش سه ماهه تیم فنی کلید خورد و هم اکنون تمامی اسناد به طور کامل آماده و به صورت شفاف در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بارگزاری شد.

وی با بیان اینکه این مزایده با این حجم از دپو برای اولین بار در سطح کشور در حال برگزاری است، یادآور شد: این مزایده از ابعاد اجتماعی، اقتصادی و حقوقی حائز اهمیت است و برای نخستین بار در کشور، مزایده دپویی با حجم ۱۰ میلیون تن برگزار می شود.

این مسوول با تاکید بر اینکه برگزاری مزایده به صورت شفاف است، گفت: اداره کل صنعت، معدن و تجارت آماده پاسخگویی به تمامی ابهامات متقاضیان است تا مزایده به صورت کاملا شفاف و به دور از ابهام برگزار شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان عنوان کرد: کلیه شرایط، قراردادها، پیوست های قرارداد، فراخوان آگهی، نحوه اخذ ضمانت نامه ها و نحوه ورود در این سامانه به طور کامل و شفاف بارگذاری شده است تا متقاضیان بتوانند با اطلاعات کامل در این مزایده شرکت کنند.

وی یادآور شد: نظارت بر برگزاری فرایند مزایده با توجه به ابعاد مالی، اجتماعی و زیست محیطی از اهمیت بالایی برخوردار است که مورد توجه قرار دارد.

گلشنی با اشاره به مدت ۴۵ روزه شرکت در مزایده خاطرنشان کرد : معمولا مزایده معادن ۱۵ روزه انجام می شود اما استثنائا با توجه به در پیش بودن ایام عید نوروز به جهت اینکه فرصت کافی برای متقاضیان جهت دریافت اسناد و شرکت در مزایده فراهم باشد، مدت زمان شرکت در این مزایده حداقل ۴۵ روزه خواهد بود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه بعد از حدود یک دهه بلاتکلیفی، موضوع مالکیت پسماندهای روی زنجان کلید خورد که امیدواریم با استقبال خوب متقاضیان این مزایده برگزار شود و تعیین تکلیف نهایی صورت گیرد تا خیر و برکت آن شامل حال همشهریان استان شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب: 64973
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا