گروه صنایع معدنی فولاد
 
به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی در فولاد هرمزگان انجام شد؛
آغاز توزیع ۵۰۰۰ هزار گل آپارتمانی بین کارکنان امانی و پیمانی
گروه صنایع معدنی >فولاد - با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، تعدادی از معاونان و مدیران شرکت فولاد هرمزگان، به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی همزمان با غرس نهال ، گلخانه و فضای سبز جدید در این شرکت به بهره‌برداری رسید و طرح توزیع پنج هزار گل آپارتمانی میان کارکنان امانی و پیمانی شرکت فولاد هرمزگان آغاز شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در مراسم افتتاح گلخانه و فضای سبز جدید شرکت فولاد و آغاز توزیع پنج هزار گل آپارتمانی میان کارکنان امانی و پیمانی فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، با اشاره به تلاش بی‌شائبه، جهادگونه و شبانه‌روزی کارکنان فولاد هرمزگان، بیان کرد: تلاش کارکنان باعث سرافرازی فولاد هرمزگان در حوزه صنعت و در گروه فولاد مبارکه شده است. توانمندی‌ها و تلاش‌ها در عرصه تولید، با توجه به کمبود انرژی در تابستان و زمستان، باعث شد تا پایان امسال بتوانیم از ظرفیت اسمی عبور کنیم.

وی تاکید کرد: عبور از ظرفیت اسمی در سال پرچالش، یک موفقیت بسیار بزرگ است که کارکنان فولاد هرمزگان با جان و دل خلق کردند. همواره تلاش کرده‌ایم تا حد امکان در جهت رضایتمندی کارکنان گام‌های موثری برداریم. با همراهی و همکاری اعضای هیئت مدیره اتفاقات مثبتی ازجمله در حوزه مسکن افتاده است.

گفتنی است که در این مراسم، طرح گلخانه 200 متر مربعی شرکت فولاد هرمزگان با ظرفیت پرورش بیش از هفت نوع گیاه آپارتمانی به همراه یک فضای سبز جدید به مساحت 200 متر مربع در کنار آن به بهره‌برداری رسید. ضمن اینکه طرح هر کارمند یک نهال نیز عملیاتی و توزیع پنج هزار نهال گل آپارتمانی میان کارکنان امانی و پیمانی آغاز شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱
کد مطلب: 64945
 
مرجع : روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان