گروه صنایع معدنی فولاد
 
در حاشیه بازدید معاون وزیر صنعت جمهوری دموکراتیک کنگو از فولاد مبارکه مطرح شد؛
فولاد مبارکه در خاورمیانه بی‌نظیر است
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاون وزیر صنعت جمهوری دموکراتیک کنگو به همراه هیئت همراه از خطوط تولید فولاد مبارکه بازدید کرد. وی در این بازدید از فولاد مبارکه به عنوان صنعتی بی‌نظیر در خاورمیانه یاد کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، باهی بیتاسیما کریستوف، معاون وزیر صنعت جمهوری دموکراتیک کنگو در حاشیه بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه اظهار کرد: خیلی خوشحالم که امروز در رأس هیئتی از کشور کنگو از فولاد مبارکه به عنوان یک مجتمع عظیم تولید فولاد بازدید کردم. در این مجتمع صنعتی که در خاور میانه بی‌نظیر است، فعالیت‌های قابل توجهی در زمینه فراوری و تولید فولاد انجام می شود که نظیر آن را ندیده‌ام.

وی گفت: جمهوری دموکراتیک کنگو معادنی بسیار غنی از فلزات مختلف دارد که این موضوع می‌تواند بستر مناسبی برای همکاری با جمهوری اسلامی ایران و فولاد مبارکه باشد.

معاون وزیر صنعت جمهوری دموکراتیک کنگو افزود: من گزارشی از این بازدید را به مقامات ارشد کشور خود خواهم داد تا با توجه به ظرفیت های زیادی که در ایران و فولاد مبارکه وجود دارد زمینه برای همکاری های بیشتر در حوزه های صنعتی و معدنی به خصوص در زمینه کنسانتره فراهم شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲
کد مطلب: 64876
 
مرجع : ایراسین