گروه معادن سنگ آهن
 
بمناسبت روز ملی درختکاری؛
۲۰ هکتار از اراضی سایت گهرزمین درختکاری می شود
گروه معادن >سنگ آهن - به مناسبت روز درختکاری و با حضور مدیر مجتمع و معاون بهره‌برداری، معاون توسعه و برخی مدیران گهرزمین ۲۰ هکتار از مساحت سایت گهرزمین به درختکاری اختصاص یافت.
به گزارش ماین نیوز، مراسم روز درختکاری با حضور وحید خلیلی مدیر مجتمع و معاون بهره‌برداری، محسن نجف‌آبادی معاون توسعه و برخی مدیران گهرزمین در سایت این شرکت برگزار شد.

سیدالشجاع‌الدین گلسرخی مدیر HSE شرکت گهرزمین در این مراسم با اشاره به اهمیت ایجاد فضای‌سبز و حفظ محیط‌ زیست گفت: به تعبیر مقام‌معظم‌رهبری درختکاری و ایجاد فضای‌سبز؛ اقدامی انقلابی و اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد فضای‌سبز به خصوص در محیط صنعتی بسیار قابل توجه است افزود: ایجاد فضای‌سبز در محیط‌‌های صنعتی به لحاظ بهداشتی و روانی بسیار حائز اهمیت است.

وی ابراز امیدواری کرد که در راستای اجرای طرح جامع محیط زیست سایت گهرزمین و برنامه‌های تدوین شده بتوانیم به میزان ۲۰۰ هکتار فضای‌سبز ایجاد کنیم.

در ادامه این مراسم از تلاشگران حوزه فضای‌سبز شرکت سنگ‌ آهن گهرزمین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

همچنین در پایان مراسم درختکاری تعدادی اصله نهال توسط معاونین و مدیران گهرزمین در سایت این شرکت کاشته شد.

گفتنی است شرکت گهرزمین با اجرای اصولی کاشت و استفاده از گونه های سازگار، اقدام به توسعه فضای سبز نموده است و در سال جاری نیز همزمان با تکمیل پروژه های عمرانی، برنامه ریزی لازم برای ایجاد و توسعه ۲۰ هکتار فضای سبز در حاشیه جاده ها، معابر و میادین صورت گرفته است که این مهم در کنار سایر فعالیت، اقدامی بزرگ در راستای ایجاد تعادل در محیط صنعتی و معدنی شرکت و در مسیر نیل به هدف استفاده همگان از محیط زیست سالم خواهد بود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲
کد مطلب: 64842
 
مرجع : روابط‌عمومی‌ و امور بین‌الملل شرکت سنگ‌آهن گهرزمین