گروه معادن سنگ آهن
 
معاون پشتیبانی توسعه مدیریت و منابع گهرزمین مطرح کرد؛
ایجاد ۷۶۰۰ شغل در گهر زمین
گروه معادن >سنگ آهن - خضری پور گفت: مجموعه‌ گهرزمین با ایجاد ۷ هزار و ۶۰۰ شغل به صورت مستقیم و در حدود ۲۰ هزار شغل به صورت غیرمستقیم در حال فعالیت است.
 
به گزارش ماین نیوز، هیئت رییسه دانشکده علوم پزشکی سیرجان به همراه جمعی از اعضای هیئت علمی و پزشکان از سایت شرکت سنگ آهن گهر زمین به منظور شناخت بیشتر فعالیت‌های مختلف این شرکت بازدید کردند.

بازدیدکنندگان از محل کارخانه گندله و کارخانه‌های کنسانتره بازدید کردند و از نزدیک با مراحل انجام کار آشنا شدند.

طی این بازدید محمدرضا خضری‌پور، عضو هئیت مدیره و معاون پشتیبانی توسعه مدیریت و منابع گهرزمین گفت: مجموعه‌ گهرزمین به عنوان مجموعه‌ای کارآفرین و کارآمد با ایجاد ۷ هزار و ۶۰۰ شغل به صورت مستقیم و در حدود ۲۰ هزار شغل به صورت غیرمستقیم در حال فعالیت است.

او افزود: با توجه به اینکه در این مجموعه از استخراج تا تولید کنسانتره و گندله صورت می‌گیرد، می‌توان از معدن‌هایی مثل گهرزمین به عنوان مادر صنعت فولاد ایران یاد کرد و به نوعی صنعت فولاد، صنعتی بهم پیوسته است که ریشه در معادن متعدد دارد.
خضری پور بیان کرد: هئیت مدیره‌ معدن گهرزمین بسیار متمایل است حمایت‌های لازم را از دانشکده علوم پزشکی سیرجان به عمل آورد و برای رشد و ارتقای هر چه بیشتر نظام سلامت بکوشند.

سید علی رضویی نسب، رییس دانشکده علوم پزشکی سیرجان در پایان این بازدید از مدیران شرکت سنگ آهن گهر زمین تشکر کرد و برای آنان آرزوی توفیق کرد.

معدن سنگ آهن گهر زمین با ذخیره زمین شناسی بالغ بر ۶۳۴ میلیون تن، یکی از بزرگ ترین ذخایر سنگ آهن در کشور است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶
کد مطلب: 64823
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان