گروه صنایع معدنی فولاد
 
افتخارآفرینی فولاد هرمزگان در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی
گروه صنایع معدنی >فولاد - روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که در سالن همایش‌های محیط‌زیست برگزار شد، توانست سه جایزه را در حوزه‌های خبر، گزارش و تبلیغات مکتوب کسب کند.
 
به گزارش ماین نیوز، هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 18 آبان‌ماه 1401 با حضور مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، خسرو رفیعی رئیس انجمن روابط عمومی ایران، حسام‌الدین بیان و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی در محل سالن همایش‌های بین‌المللی شهدای محیط‌زیست برگزار شد.

جشنواره هفدهم در 15 بخش با هدف تبیین و بررسی جایگاه و اهمیت تولید محتوا در فعالیت‌های انتشاراتی برگزار شد. مستندسازی، جایزه خلاقیت، اینفوگرافیک، ویژه‌نامه، صفحه‌آرایی، خبر، مصاحبه، مقاله، سایت، اپلیکیشین، تیتر، کلیپ، سرمقاله، رسانه‌های اجتماعی، انیمیشین، کتاب، تبلیغات مکتوب، پوستر، عکس، کاریکاتور و کارتون، تیزر، برنامه‌ریزی، تحلیل محتوا، بروشور و کاتالوگ و… مهم‌ترین بخش‌هایی بودند که شرکت‌کنندگان برای دریافت جایزه در آن رقابت کردند.

در این جشنواره، به بیش از 18 شرکت و سازمان و نیز برگزیدگان روابط عمومی جوایزی اعطا شد و شرکت فولاد هرمزگان نیز موفق شد در حوزه‌های خبر رتبه اول، گزارش رتبه سوم و تبلیغات نیز رتبه سوم را کسب کند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶
کد مطلب: 63444
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا