گروه صنایع معدنی فولاد
 
خبر خوش برای همه همکاران و اعضای خانواده بزرگ فولاد خراسان
به گزارش ماین نیوز، خبر خوش برای همه همکاران و اعضای خانواده بزرگ فولاد خراسان:

 همکاران گران‌قدر و پرتلاش

 با قدردانی از همت شبانه روزی شما عزیزان که از ابتدای سال جاری تاکنون منجر به رقم خوردن رشد در هر چهار ناحیه تولیدی شرکت شده است و موفقیت ‌های سه‌گانه در رشد تامین مواد اولیه، تولید و فروش شرکت را در پی داشته است و نیز در ادامه برنامه‌های شرکت با هدف حفظ و ارتقای این روحیه کار و تلاش و فراهم کردن زمینه رشد و اعتلای شغلی و توسعه‌ی مطلوب در حوزه منابع ارزشمند انسانی شرکت مجتمع فولاد خراسان، بازنگری جامع طرح ارزیابی و طبق‌بندی تمامی مشاغل و پست‌های سازمانی آغاز شد.

 شایسته است که از کادر مدیریتی شرکت و موافقت هیات مدیره محترم با این پیشنهاد که امکان ترفیع و ارتقای ٢۵۶٠ نفر همکار شرکت در کلیه مشاغل، اعم از کارکنان مجتمع و پیمانکاران را فراهم می‌سازد قدردانی نمایم.

این طرح بنیادین، که متضمن بهینه

سازی نظام حقوق و دستمزد و دستیابی به جدول مزد مطلوب و مناسب با شرایط شرکت می‌باشد، با انتخاب مشاور و عقد قرارداد آغاز شده و نویدبخش بهسازی نظام دستمزدی موجود و ارتقای آن متناسب با بلوغ سازمانی و جایگاه کنونی تولید شرکت می‌باشد.

 جبران عادلانه خدمت هم برای کارکنان متعهد و توانمند شرکت و هم برای پرسنل خدوم پیمانکار، ارتقای بیش از پیش انگیزه کارکنان، بهینه ساختن سرفصل‌های حقوق، تطبیق کارکنان در مناسب‌ترین سطح شغلی و پیش‌بینی نظام صحیح و کارآمد برای ترفیع تلاش‌گران متعهد، کاردان و جهادگر بزرگ‌ترین قطب صنعت فولاد شرق کشور، از پیامدهای مثبت اکنون و آینده اجرای طرح خواهد بود.

انتظار من این است که اجرای کامل طرح در سال جاری به نتیجه رسیده و همکاران عزیزم در کلیه سطوح از ثمرات آن ظرف کوتاه‌ترین زمان بهره‌مند شوند.

 همه در کنار هم برای سربلندی خانواده بزرگ فولاد خراسان و رونق بیش از پیش تولید در این مجموعه کم‌نظیر می‌کوشیم و اطمینان وثیق داریم که دست یاری پروردگار حامی ما در آبادی سرزمین مان خواهد بود.


تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب: 63376