گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
در راستای حمایت از تولید ملی انجام شد؛
فراخوان ارائه تسهیلات خرید ماشین‌آلات تولید داخل
گروه تجهيزات و ماشين آلات - صندوق بیمه فعالیت های معدنی با همکاری معاونت معادن و فرآوری مواد معدنی وزارت صمت و سازمان ایمیدرو و در راستای توسعه معدنکاری و نوسازی و تامین ماشین‌آلات معدنی، در نظر دارد برای خرید ۳ مدل بیل مکانیکی، ۳ مدل لودر چرخ لاستیکی، یک مدل بلدوزر و دو مدل تراک معدنی تولید داخل، تسهیلات ۱۲ درصد، با ۶ ماه تنفس و ۴۲ ماه باز پرداخت اعطا نماید.
 
به گزارش ماین نیوز، صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی با همکاری معاونت معادن و فرآوری مواد معدنی وزارت صمت و سازمان ایمیدرو و در راستای توسعه معدنکاری و نوسازی و تامین ماشین‌آلات معدنی، در نظر دارد برای خرید ۳ مدل بیل مکانیکی، ۳ مدل لودر چرخ لاستیکی، یک مدل بلدوزر و دو مدل تراک معدنی تولید داخل، تسهیلات ۱۲ درصد، با ۶ ماه تنفس و ۴۲ ماه باز پرداخت اعطا نماید.

معدنکاران می توانند در صورت تمایل نسبت به ثبت نام در سایت صندوق به نشانی: www.iranmico.com و انتخاب مدل دستگاه درخواستی اقدام نمایند تا پس از بررسی و ارزیابی صندوق نسبت به معرفی شرکت‌های مذکور برای عقد قرارداد اقدام گردد.

شایان ذکر است مدل های مختلف اعلامی از برند شرکت هپکو بوده و مدت زمان تحویل دستگاهها از زمان عقد قرارداد بین ۵ تا ۱۲ ماه (متناسب با زمان ثبت نام و پس از واریز پیش پرداخت ۲۰ درصد مبلغ توسط متقاضی خواهد بود.

نکات حائز اهمیت:

۱- برای دستگاه‌های تحویلی بیش از ۷ ماه، سود مشارکت متناسب با نرخ مصوب بانک مرکزی تعلق می‌گیرد.

۲- میزان تسهیلات پرداختی حداکثر ۸۰ درصد مبلغ کل دستگاه مورد تایید در خواستی خواهد بود.

۳- ثبت نام متقاضیان به منزله قطعیت قرار داد نبوده و در صورت وجود توجیه فنی و اقتصادی معدن و تایید صندوق، معرفی توسط صندوق صورت خواهد گرفت.

۴- تمامی شرایط اخذ تسهیلات وفق شرایط عمومی صندوق و دارا بودن شرایط عمومی بانکی خواهد بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸
کد مطلب: 63311
 
مرجع : ایراسین