گروه معادن مس
 
پیام تبریک مدیرعامل شرکت مس به مناسبت قهرمانی تیم تیراندازی با کمان بانوان مس کرمان
گروه معادن >مس - دکترعلی رستمی در پیامی قهرمانی تیم تیراندازی با کمان بانوان مس کرمان در لیگ برتر سال 1401 را تبریک گفت.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در پیامی کسب عنوان قهرمانی تیم تیراندازی با کمان بانوان مس کرمان در رقابت های لیگ برتر را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
به نام خدا

موفقیت تیم تیراندازی با کمان بانوان مس کرمان در کسب قهرمانی رقابت های لیگ برتر دست آوردی قابل توجه برای خانواده بزرگ ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران می باشد که به دست این بانوان توانمند حاصل گردید.

بانوان شایسته ای که با تاکید بر حفظ ارزش های سترگ زنان ایران اسلامی، در عرصه ورزش توانمندی های خود را به رخ همگان می کشند و پویایی و نشاط را در بین دختران این سرزمین نشان می دهند.

خانواده ورزش شرکت ملی صنایع مس بر خود می بالد که چنین ورزشکاران شایسته ای از جمع دختران ایران اسلامی را زیر پرچم خود دارد که با کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر کشور باعث افتخار و شادکامی این خانواده بزرگ می گردند.

اینجانب موفقیت تیم تیراندازی با کمان دختران مس کرمان را به مدیریت این باشگاه و مربیان و ورزشکاران این تیم تبریک گفته و امیدوارم موفقیت های روزافزون برای زنان و مردان ورزشکار تیم های مختلف شرکت مس حاصل گردد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۹
کد مطلب: 63309
 
مرجع : مس پرس