گروه معادن سنگ آهن
 
رئیس هیات مدیره چادرملو:
برنامه مدون برای ایفای مسئولیت اجتماعی در چادرملو الزامی است
گروه معادن >سنگ آهن - رئیس هیات مدیره چادرملو گفت:عدم توسعه متوازن صنعت در شهرستان اردکان موجب انباشت مطالبات مردم و مسئولان این شهرستان از صنایع شده است که باید تلاش کرد در چارچوب ضوابط و اختیارات و وزن هر بنگاه اقتصادی نسبت ایفای تکالیف اجتماعی مطالبه گری کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمود صلاحی، رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست مشترک با مدیران، مسئولان، نخبگان و فعالان حوزه های اجتماعی و فرهنگی شهرستان اردکان پس از طرح مسائل و خواسته های عمومی حاضران و انتظارات آنان از صنایع فعال در منطقه به منظور ارتقا زیر ساخت‌های توسعه فراگیر شهرستان اردکان اظهار داشت: ضروری است برنامه مدون و استراتژیک برای تحقق مسئولیت اجتماعی در این شرکت تدوین شود.

وی افزود: عدم توسعه متوازن صنعت در شهرستان اردکان موجب انباشت مطالبات مردم و مسئولان این شهرستان از صنایع شده است که باید تلاش کرد در چارچوب ضوابط و اختیارات و وزن هر بنگاه اقتصادی نسبت ایفای تکالیف اجتماعی مطالبه گری کرد.

در این نشست عمومی که امام جمعه و نماینده مردم اردکان نیز حضور داشتند دکتر صلاحی همچنین افزود ما با تمام ظرفیت های قانونی شرکت، خود را متعهد به ایفای مسئولیت های اجتماعی میدانیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب: 63295
 
مرجع : ایراسین