گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
بیل hec ۳۷۰ هپکو رونمایی شد
گروه تجهيزات و ماشين آلات - بیل hec 370 هپکو با حضور استاندار مرکزی، در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیمور محلات رونمایی شد.
 
به گزارش ماین نیوز، حامد شفیعی مدیر بازاریابی شرکت هپکو ۱۹ مهرماه ۱۴۰۱ در حاشیه نمایشگاه بین المللی سنگ نیمور محلات و آیین رونمایی از تولیدات جدید هپکو اظهار کرد: این بیل ۳۷ تنی از لحاظ عملیاتی در معادن سنگ و تمامی عملیات های معدنی قابلیت استفاده دارد.

وی افزود: این بیل با تکنولوژی فنی مربوط به هپکو و قطعات به روز دنیا تولید شده است و در همین لحظه می توان نمونه های خارجی مشابه آن را مقایسه کرد که از نظر قیمت، کیفیت و خدمات شرکت بهترین است.

شفیعی تصریح کرد: این دستگاه همواره وارد می شود، اما در حال حاضر تولید انبوه آن در دستور کار هپکو قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه این دستگاه در حال حاضر در معادن کشور در حال فعالیت است و از نظر قیمت کاملا رقابتی است و معادن از آن استقبال کرده اند، گفت: میزان صرفه جویی ارزی ارتباط بالایی با تیراژ تولید دارد و اگر حمایت داخلی از شرکت صورت گیرد، می توان ۳۰ درصد صرفه جویی به واسطه این دستگاه در کشور رقم زد.

شفیعی اضافه کرد: تا پایان امسال ساخت حدود ۴۰ دستگاه از این بیل در دستور کار است و سال آینده نیز ۱۰۰ دستگاه تولید می شود. خوشبختانه بیشترین مشتریان هپکو مربوط به بخش خصوصی است که استقبال و اعتماد بالایی به هپکو کرده اند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰
کد مطلب: 62939
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا