گروه معادن سنگ آهن
 
درآمدزایی "کگهر" با فروش گندله در رینگ معاملاتی بورس کالا؛
درخشش سنگ آهن گهر زمین در تابستان
گروه معادن >سنگ آهن - این شرکت معدنی در شهریورماه یک‌میلیون و ۱۷۸ هزار تن از محصولات خود را به فروش رساند که در مقایسه با ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش مقدار فروش را تجربه کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در گزارش فعالیت منتهی به شهریورماه سال جاری میزان درآمد عملیاتی که از فروش محصولات تولیدی خود طی این دوره شناسایی کرد برابر با ۳ هزار ۱۲۴ میلیارد تومان بود که نسبت به مردادماه افزایش ۱۸ درصدی را به همراه داشت.


"کگهر" درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی (منتهی به آذرماه ۱۴۰۱) تا پایان شهریورماه ۱۴۰۱ کسب کرد برابر با ۲۱ هزار و ۴۶۹ میلیارد تومان بود، میزان درآمدی که "کگهر" در شهریورماه از خود بر جای گذاشت متعلق به فروش محصولات در بازار‌های داخل و خارج از کشور بود.

درآمد‌های عملیاتی "کگهر" تا شهریورماه ۱۴۰۱

میزان درآمد عملیاتی که "کگهر" از فروش محصولات طی هشتمین ماه سپری‌شده از سال مالی توانست شناسایی کند، افزایش ۱۷۰ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال گذشته مشاهده کرد و درآمد تجمیعی که از سوی این شرکت معدنی حاصل شد ۵۴ درصد افزایش را تجربه کرد به‌گونه‌ای که از مبلغ ۱۳ هزار ۹۰۶ میلیارد تومان به ۲۱ هزار و ۴۶۹ میلیارد تومان رسید.


"کگهر" در شهریورماه از فروش محصولات «کنسانتره سنگ‌آهن، سنگ‌آهن دانه‌بندی شده، کنسانتره بورس کالا، گندله، گندله بورس کالا» درآمدزایی داشت و دراین‌بین بیشترین درآمدزایی را از فروش «گندله» با یک هزار و ۵۵۳ میلیارد تومان در رینگ معاملاتی بورس کالا به دست آورد، نرخ فروش این محصول در ازای هر تن ۲ میلیون و ۷۲۴ هزارتومان مورد معامله قرار گرفت.

میزان درآمدی که "کگهر" از ابتدای سال مالی تاکنون کسب کرد مربوط به ۲ بازار داخلی و صادراتی بود، درآمدی که تاکنون از فروش محصولات در بازار صادراتی کسب کرده برابر با یک هزار و ۴۶۹ میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۱۹ درصد افزایش را به دنبال داشت، به‌گونه‌ای که از رقم ۲۲۲ میلیارد تومان به مبلغ یک هزار و ۴۶۹ میلیارد تومان رسیده است.

این شرکت معدنی در شهریورماه یک‌میلیون و ۱۷۸ هزار تن از محصولات خود را به فروش رساند که در مقایسه با ماه گذشته ۱۳ درصد افزایش مقدار فروش را تجربه کرد، عمده‌ترین مقدار فروش مربوط به «گندله (بورس کالا)» با ۵۷۰ هزار تن بود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب: 62907
 
مرجع : بورس نیوز