گروه صنایع معدنی
 
تسهیل در امر واردات در شرایط دشوار تحریم های بین المللی دغدغه اصلی سازمان گمرک کشور و استان است
گروه صنایع معدنی - ایجاد تسهیل در امر واردات و کاهش هزینه انبارداری استفاده بهینه از ظرفیت های گمرک و ارتقاء سطح همکاری ها با گمرک مهم ترین دغدغه مسئولین گمرک استان چهارمحال و بختیاری است.
 
به گزارش ماین نیوز، حمیدشجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در دیدار بااسماعیل اله دادی مدیرکل گمرک استان چهارمحال و بختیاری ضمن قدردانی از زحمات مجموعه گمرک استان در راستای ایجاد تسهیل در امر واردات قطعات مورد نیاز این شرکت افزود:یاری رسانی به مجموعه های صنعتی در شرایط دشوار ناشی از تحریم های ظالمانه علیه کشورمان توسط سازمان گمرک موجبات ادامه فعالیت واحدهای صنعتی را فراهم نموده واین امر جای قدردانی و ستایش دارد.

اله دادی از مسئولین اجرایی استان به ویژه سازمان صمت خواست جهت رفع موانع موجود در حوزه ثبت سفارش و واردات کالا مساعدت نمایند.
وی تدابیر اتخاذ شده در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در خصوص اقدام به موقع و تدوین برنامه زمان بندی جهت واردات ماشین آلات و تجهیزات مورد نیازخود را قابل قبول عنوان و خاطر نشان کرد:سازمان گمرک کشور با مدیریت مناسب وبا همکاری با بخش های مختلف توانسته آثار سوء تحریم های ظالمانه رابر واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی کشور به حداقل برساند و با اتخاذ تدابیر لازم تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز را وارد نماید.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸
کد مطلب: 60709
 
مرجع : روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری