گروه اكتشاف و زمين شناسي
 
در نشست پایش وضعیت اکتشافی معادن استان های کم برخوردار اعلام شد:
تاکید قائم مقام ایمیدرو بر تعیین تکلیف پتانسیل یابی معدنی کرمانشاه و لرستان
گروه اكتشاف و زمين شناسي - قائم مقام ایمیدرو بر تعیین تکلیف طرح پتانسیل یابی معدنی کرمانشاه و لرستان به عنوان استان های کم برخوردار تاکید کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، عباس نعیمی در نشست پایش وضعیت اکتشافی معادن استان های کم برخوردار ضمن بیان این مطلب گفت: ایمیدرو عملیات اکتشافی خود را همزمان با استان های مختلف، در استان های کم برخوردار به اجرا گذاشته است.

وی ادامه داد: این مناطق کم برخوردار شامل کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، ایلام، کرمانشاه، لرستان و شهرستان نورآباد ممسنی (استان فارس) بوده و در مجموع حدود 110 هزار کیلومتر مربع وسعت دارند.

قائم مقام ایمیدرو با اشاره به جزئیات اقدامات اکتشافی انجام شده در مناطق کم برخوردار، تصریح کرد: گزارش نهایی نمونه های اکتشافی مناطق کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و نورآباد ممسنی تا پایان مهر ارائه می شود. نمونه برداری منطقه چهارمحال و بختیاری نیز از هفته آینده آغاز و حداکثر تا پایان آذر به پایان می رسد.

وی ادامه داد: طبق اعلام شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، فاز شناسایی مناطق لرستان و کرمانشاه به پایان رسیده و در مجموع، نیاز به برداشت 1200 نمونه اکتشافی است که باید زودتر اقدام شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲
کد مطلب: 53140
 
مرجع : ایمیدرو