گروه معادن سنگ و مصالح ساختمانی
 
حضور فعال گروه سرمایه گذاری معادن کوثر در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان
گروه معادن >سنگ و مصالح ساختمانی - بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت های فعال عرصه صنعت ساختمان همچون گروه سرمایه گذاری معادن کوثر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ‌های ساختمانی کشور و دارنده بزرگترین و مجهزترین مجتمع‌های تولید مبلمان شهری برگزار می‌گردد.
 
به گزارش ماین نیوز، گروه معادن کوثر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ‌های ساختمانی کشور و همچنین دارنده بزرگترین و مجهزترین مجتمع‌های تولید مبلمان شهری با برپایی غرفه‌ای در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان که از ۲۰ لغایت ۲۳ شریور‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد، حضوری فعال دارد.

این گروه معدنی انواعی از محصولات خود در حوزه سنگ از جمله مرمر باباشوراب و قصلان، چینی و کریستال قروه، چینی ازنا و همچنین انواع محصولات خود در مجتمع بتلند از جمله کف‌پوش های بتنی در ابعاد مبلمان شهری را در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

این نمایشگاه با حضور سرپرست وزارت صمت، وزیر راه و شهرسازی افتتاح و با رعایت تمام ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

عمده شرکت‌های تولید‌کننده مرتبط با مصالح ساختمانی جدیدترین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه در معرض دید همگان گذاشته‌اند.تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب: 52835