گروه معادن مس
 
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:
قهرمانی تیم فوتبال کارگری شرکت مس در «جام فیفکو» باعث افتخار کشور شد
گروه معادن >مس - دکتر اردشیر سعدمحمدی ضمن تبریک قهرمانی تیم فوتبال کارگری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در مسابقات جام شرکت‌های جهان «فیفکو» بر ضرورت تداوم موفقیت‌های ورزشی ورزشکاران شرکت مس درعرصه‌های ملی و بین‌المللی تأکید کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم تجلیل از تیم فوتبال مجتمع مس سرچشمه رفسنجان که در مسابقات فوتبال کارگری شرکت‌های جهان(FIFCO) در امارات به مقام قهرمانی دست یافته بود، با تبریک موفقیت بدست آمده حضور در این جام را افتخار کشور دانست و افزود: اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث افتخار و خوشحالی است.

وی ادامه داد: شرکت مس باید در همه زمینه‌ها به طور متوازن رشد کند، از این رو در کنار موضوعات مهمی همچون تولید، فروش، توسعه، اشتغال و سایر موارد، ورزش هم از موارد حائز اهمیت در مجموعه مس به شمار می‌رود و لازم است برای رشد و تعالی آن برنامه‌ریزی داشت.

سعدمحمدی با ابراز خوشحالی از این که اعضای تیم افتخارآفرین شرکت مس از نیروهای زحمت کش، فعال و پر تلاش کارخانه و بخش تولید هستند، افزود: به‌طور قطع موفقیت‌های به‌دست‌آمده ناشی از تلاش و زحمات تک تک پرسنل شرکت است.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم شرکت مس افتخارات بزرگتری را کسب کند و همه از کار کردن در این شرکت احساس غرور کنیم و به خود ببالیم.

سعدمحمدی تصریح کرد: از خدا می‌خواهم در این نیت و نگاه به ما کمک کند که موثرتر و محکم‌تر از گذشته در مسیر تحقق موفقیت‌ها قدم برداریم.

خوشحالی مردم بزرگ‌ترین افتخار است

حجت الاسلام حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم خطاب به اعضای تیم فوتبال مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: این موفقیت و پیروزی را تبریک می‌گویم، مردم را خوشحال کردید و این بزرگترین افتخار است.

وی ادامه داد: برای من نیز افتخار است که همه شما از کارگران خدوم شرکت مس هستید. این افتخاری بزرگتر از قهرمانی است که برای مردم و کشور کسب کردید.

نماینده مردم رفسنجان و انار در خانه ملت افزود: زینت بخش این تیم قهرمان، دو فرزند شهید آقایان مسلم عباس‌آبادی و جواد حاج باقری هستند که برکت این تیم بودند و در کنارسایر عزیزان این افتخار را برای ما به ارمغان آوردند.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی ازسوی مدیرعامل شرکت مس، عضو هیأت‌مدیره و مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و نمایندگان کارگران شرکت از بازیکنان تیم فوتبال کارگری تجلیل شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰
کد مطلب: 58256
 
مرجع : مس پرس