گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
چرخش چرخ‌های هپکو با ساخت دامپتراک‌های جدید معدنی
گروه تجهيزات و ماشين آلات - قائم‌مقام مدیرعامل هپکو اراک از نهایی شدن قرارداد فروش دامپتراک‌های جدید معدنی به ارزش ۳۳۰ میلیارد تومان خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، علیرضا میقانی اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته قرارداد فروش دامپتراک‌های جدید معدنی به ارزش ۳۳۰ میلیارد تومان نهایی و به زودی کار تولید این دستگاه‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که با رفع مشکلات شرکت، هپکو افتخار صنعت کشور به دوران تولید و کار و تلاش بازگشته است.

قائم مقام مدیرعامل هپکو افزود: خبر خوش دیگر اینکه همچنین قرارداد ساخت ۲۹ دستگاه تراک معدنی و بیل مکانیکی نهایی و ساخت این دستگاه‌‌ها باردیگر نوای خوش تولید را در سالن‌های هپکو به صدا درخواهدآورد.

میقانی ادامه داد: ارزش این قرارداد ۱۳۴ میلیارد تومان است که ۴۱ میلیارد تومان پیش دریافت از مشتری اخذ شده است.

وی تاکید کرد: کارگران و مدیران مجموعه هپکو تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا این محصولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تولید و به دست مشتری برسانند و ثابت کنند هپکو توانایی تولید دارد، اما باید سفارش کار داشته باشد.

قائم مقام مدیرعامل هپکو گفت: امیدواریم سال 1400 به راستی سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها و سال روشن شدن چراغ تولید در تمام صنایع به ویژه صنعت عظیم هپکو باشد.

میقانی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و حمایت‌های آقای رئیسی بخش اعظمی از چالش‌ها و مشکلات هپکو برطرف شده، اما مشکلات همچنان هست و یکی از سخت‌ترین این مشکلات مافیای واردات و ترس سودجویان و منفعت طلبان از قدرت عظیم هپکو در تولید دامپتراک است که با وجود توانایی و ظرفیت بالای هپکو در تولید دامپتراک همچنان اصرار بر واردات ماشین آلات مستعمل و دسته دوم و چندم دارند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴
کد مطلب: 57871
 
مرجع : خبرگزاری فارس